Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zakopanem - Aktualności

Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zakopanem

OVERVIEW

This website gimnazjumnr2.eu currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have probed five pages inside the site gimnazjumnr2.eu and found twenty-four websites referring to gimnazjumnr2.eu. We were able to note one social media platforms retained by gimnazjumnr2.eu.

GIMNAZJUMNR2.EU RANKINGS

This website gimnazjumnr2.eu has seen varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for gimnazjumnr2.eu

Traffic ranking (by month) for gimnazjumnr2.eu

Traffic ranking by day of the week for gimnazjumnr2.eu

Strona główna

Terminy Sesji i posiedzeń Komisji. Plan pracy na 2015 rok. Projekty na Sesję z 26 marca 2015. Projekty na Sesję 30 kwietnia 2015. Projekty na Sesję z 21 maja 2015. Projekty uchwał na Sesję 30 lipca 2015. Projekty na sesję w dniu 25 czerwca 2015.

Strona główna

WHAT DOES GIMNAZJUMNR2.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjumnr2.eu Mobile Screenshot of gimnazjumnr2.eu Tablet Screenshot of gimnazjumnr2.eu

GIMNAZJUMNR2.EU HOST

I detected that a lone page on gimnazjumnr2.eu took one thousand four hundred and eighty-nine milliseconds to load. Our parsers could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
136.243.64.71

WEBSITE IMAGE

I diagnosed that this website is operating the Apache server.

Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zakopanem - Aktualności

Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zakopanem

CONTENT

This website gimnazjumnr2.eu states the following, "Warsztaty Rękodzieła i Sztuki dla młodzieży." We viewed that the website said " Nieodpłatne WARSZTATY RĘKODZIEŁA i SZTUKI podczas ferii." It also said " Informacje na stronie UM Zakopane. Nagrody w konkursie plastycznym WALCZYMY ZE SMOGIEM - MASKA ANTYSMOGOWA." The header had Gimnazjum as the highest ranking search term. It is followed by nr, numer, and 2 which isn't as ranked as highly as Gimnazjum. The next words they used was dwa. Zakopane was included but will not be viewed by web crawlers.

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze

Ul św Cyryla i Metodego 9. Wirtualny spacer po szkole - zobacz. Zwiedź szkołę nie wychodząc z domu. Zakończenie klas 1 i 2. Zakończenie roku szkolnego dla klas I i II odbędzie się w dniu 26 czerwca 2015r. 00 w hali sportowej Gimnazjum nr 2. Stypendium Prezydenta Miasta Zielona Góra. Michał Pokrzywniak ponownie nagrodzony! Michał Pokrzywniak z k.

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach

19 03 2018 członkowie SKKT oraz uczniowie klas 3a,3c i 3f brali udział w tradycyjnym Rajdzie Wagarowicza.

Gimnazjum nr 4 im. Marii Dąbrowskiej w Kaliszu

Terminy spotkań nauczycieli z rodzicami. Statut Gimnazjum nr 4 im. Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie grodzkim Miasto Kalisz. Program Żyj smacznie i zdrowo.

Gimnazjum 5 Płock

Podstawowym celem projektu jest przekazanie dzieciom w wieku 10-15 lat porad dotyczących własnej ochrony przed niebezpieczeństwami jakie stwarza korzystanie z Internetu. Gimnazjum nr 5 w Płocku. Klasy 7 - godzina 8. Klasy 2 i 3 gimnazjalne - 9.

Szkolnastrona.pl - Strony internetowe dla oświaty

pl - Strony internetowe dla oświaty. I pokaż swoją placówkę z dobrej strony. Do każdego pakietu w pełni profesjonalny. Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe. Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli.